Biz Kimiz?


Paflima Bilişim, bilgi teknolojileri projeleri geliştiren, teknik sorunlara profesyonel ve kalıcı çözümler üreten bir teknoloji firmasıdır.

Kurulduğu günden bu yana "hızlı büyüme” yerine "istikrarlı ilerleme” ilkesini benimsemiş olan firmamız sunduğu seçkin ve hızlı hizmetlerle sektörde yerini almış ve sağlamlaştırmıştır.

Paflima Bilişim son teknolojiyi, rekabetçi fiyatla ve eksiksiz destek hizmetiyle sunmak amacıyla kurulmuştur. Hem tedarikçi firmalara hem de kurumsal ve bireysel müşterilerine yalın ve direkt süreçlerle ulaşarak, sürekli maliyet avantajı oluşturmayı hedeflemektedir. Böylelikle, kaliteden ödün vermeksizin, en yeni teknolojiyi yansıtan ürün ve çözümlerini, en uygun fiyatla sunabilmektedir. En projelerde bile müşterilerinin yanında olan Paflima, sistem entegrasyon ve danışmanlık hizmetleri ile özel çözümler sloganı çerçevesinde eksiksiz, tam çözüm sağlamaktadır.

Ayrıca, HP, Dell, Microsof, VMware, NComputing, Citrix, Symantec, Norton, TP-Link, Acer, Toshiba, IBM, Lenovo, MSI, Asus, Logitect, Airties, Kingston başta olmak üzere, kendi alanında dünya devi olan şirketlerle olan iş ortaklığı ve müşteri memnuniyeti odaklı kalite anlayışıyla, her yapı ve ölçekteki kurumsal müşterilere, her türlü BT ürün ve çözümünü sunmaktadır.

Organizasyon ve iş süreçlerini yalın, bireysel ve kurumsal müşterilere olabildiğince az katmanla ve direkt erişmeye yönelik olarak yeniden düzenleyen Paflima, böylelikle gereksiz tüm maliyetleri bertaraf ederek elde edebildiği rekabetçi fiyatlarını Müşterilerine yansıtmaktadır.

Paflima, DELL ve HP Workstation İş Ortaklığı ile, iş istasyonlarının satış ve desteğini vermektedir.

Microsoft iş ortaklığı partnerliğini alarak, sertifikalı uzman kadrosuyla, Doğru ve Uygun Lisanslama seçenekleri sunmaktadır. Bunun yanısıra kurumlara özel danışmanlık, bakım sözleşmeleri, teknik eğitimler, kurulum, outsourcing, disaster recovery gibi profesyonel hizmetler de sunulmaktadır.

Birlikte çalışabilmek ve teknolojiden daima maksiumum fayda elde etmeniz ümidiyle saygılarımızı sunarız.

Yüzde yüz müşteri memnuniyeti sağlama misyonuyla network ve güvenlik, sunucu ve depolama, sanallaştırma, otomasyon, kurumsal yedekleme çözümleri, teknoloji servisleri ve kişisel sistemler ile “Microsoft lisanslama danışmanlığı” alanlarında hizmet veriyoruz. Proje ekibimiz, satış ekibimiz ve teknik ekibimizle müşteriden müşteriye değişen ihtiyaçlara özel çözümler geliştirirken; satış sonrasında da devam eden teknolojik takip ve destek hizmetlerimizle 7/24 müşterilerimizin iş sürekliliklerinin korunması için çalışıyor ve onlara rekabet avantajı sağlıyoruz.

Sürekli olarak kendimizi geliştirmeye odaklı iş anlayışımız ve iş ortaklarımızla uzun süreli ve karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurma felsefemiz doğrultusunda sektörde fark yaratıyor, müşterilerimize değer katıyoruz. 


Vizyonumuz
 

Müşterilerimiz ve iş ortaklarımızla uzun vadeli, karşılıklı güvene dayalı ilişkiler kurarak ve sürekli büyüyerek, Türkiye’de bilişim sektöründe iyi bir konuma gelmek, uluslararası pazarda söz sahibi bir marka olmak.


Misyonumuz
 

Bilgi teknolojileri sektöründe sunduğumuz kapsamlı, yaratıcı ve hızlı çözümlerle müşterilerimizin ve iş ortaklarımızın iş süreçlerinin her aşamasında katma değer yaratarak yüzde yüz memnuniyet sağlamak.

Site Haritası

Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması:

Anahtar Kelimeler: