Bilgi teknolojilerindeki uzman yaklaşımıyla
hızlı ve doğru çözümler

Hp Advanced Gold Partner , HP ServiceOne Partner

2006 Yılından bu yana HP ile olan iş ortaklığımız artarak devam etmektedir.HP'nin kurumsal çözümlerinde ki uzmanlığımızı, yurtiçi ve yurtdışındaki eğitimler ile sürekli güncel tutmaktayız.Sahip olduğumuz sertifikasyonlarının yanı sıra uyguladığımız başarılı projeler uzmanlığımızın en büyük referansıdır..Başarılı projelerimiz sayesinde müşterilerimiz ve HP Türkiye tarafından da tercih edilen iş ortağı olmayı sürdürüyoruz.

HP Uzmanlıklarımız;

HP Advanced Storage Gold Specialist 2013
HP Advanced Computing Gold Specialist 2013
HP Advanced Personal Computing Gold Specialist 2013
HP Advanced Workstation Gold Specialist 2013
HP Gold Preferred Partner - Unified Networking Specialist - Professional 2013
HP Gold Preferred Partner - Virtualization Solutions Specialist 2013


Microsoft Gold Certified Partner

Kurulduğumuz 2005 yılından bu yana Microsoft ile olan iş ortaklığımız büyüyerek devam etmektedir.
2006 'da "Yılın en yüksek büyüme gösteren iş ortağı" ödülünü kazandığımız Microsoft dünyasında, "Microsoft Gold Certified Partner" ünvanımız ile alt yapı ürünleri, mesajlaşma ve tümleşik iletişim çözümlerinde uzmanlığa sahibiz.Müşterilerimize Microsoft teknolojilerini üst seviyedeki bilgi birikimimiz ile sunmaktayız.

Symantec

Symantec  geniş bir kullanıcı kitlesine içerik ve ağ güvenliği/yazılım ve uygulama çözümleri sunmaktadır. Güvenlik teknolojileri konusunda hizmet verdiği kurumların veri bankalarındaki bilgilerini koruyacak ve yönlendirecek çözümler üreten ve depolanan ortamlardaki riskleri en aza indirerek daha korunaklı hale getiren güvenlik çözümleri üreticisi lider bir firmadır. Symantec, Paflima işbirliği çerçevesinde istemci, gateway ve sunucu güvenliği çözümleri için antivirüs koruması, firewall ve VPN yönetimleri, saldırı tespit sistemleri (IDS), internet ve e-posta içerik kontrolü, filtreleme ve son nokta koruma çözümleri konusunda başarılı birçok projeye imza atmıştır.

Vmware Enterprise Partner

2007 Yılından bu yana sanallaştırma çözümlerinde lider olan Vmware 'in Enterprise Partner larından biri olarak hizmet vermekteyiz.Gerçekleştirdiğimiz sanallaştırma projeleri ile sayısız müşterimize iş sürekliliği sağlanmış, performansı yüksek ve dinamik veri merkezleri oluşturduk.Geriye dönüp baktığımızda binlerce sanal sunucunun kurulumunu ve yönetimini gerçekleştirdik.Bulut bilişim çözümlerinin öncü firmalarından biri olan Vmware ile olan iş ortaklığmız artarak devam etmektedir.

Cisco Select Partner

2011 yılından beri iş ortaklığı içerisinde olduğumuz Cisco ile aktif cihazlar, güvenlik ve bütünleşik iletişim konularında müşterilerimize hizmet sunuyoruz.

Veeam Gold Pro Partner

Türkiye'deki ilk Veeam Gold Pro Partner lardan biri olarak sanal platformların yedeklenmesi, felaket senaryolarına hazır hale gelmesi için veeam çözümlerini kullanmaktayız.Bu başarılı üreticinin uygulamaları ile müşterilerimizin konfor alanlarını genişletiyor, iş birimlerine proaktif çözümler sunmasını sağlıyoruz.

Citrix Gold Solution Advisor

Türkiye'deki ilk özel sektör Masa üstü sanallaştırma projesini Citrix ile birlikte Paflima gerçekleştirmiştir.Yaptığımız sayısız masaüstü ve uygulama sanallaştırma projelerinde müşterilerimize maliyet avantajı sağladık.Bulut bilişim mimarisinde önemli bir rol alan Citrix çözümlerinin uzmanlığı ve referans uygulamarı Paflima bünyesinde bulunmaktadır.
Site Haritası

Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması:

Anahtar Kelimeler: