Yüksek performanslı, kolay yönetilebilir ve uygun maliyetli etkin çözümler
Sunucu ve Veri Depolama
Kurumsal Sunucu

Paflima Kurumsal Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri


Müşterilerimizin sunucu ve veri depolama ihtiyaçları olduğunda, onların iş gereksinimlerine odaklanıyor ve HP-Dell-IBM-SNC-Casper Specialist uzmanlığımızla,  Sunucu ve Veri Depolama Çözümleri'nin konumlandırılması, bu sistemlerin kurulumu ve etkin bir şekilde işletilmesi konularında müşterilerimize hizmet sunuyoruz. Müşterilerimizin demo merkezimizde yer alan veri depolama cihazları ve sunucularımızla testler yapmasına ve çözümlerin katma değerini ölçmesine imkan tanıyoruz.

İşinize Ne Katar?

İş Sürekliliği ve Performans

İş Sürekliliği ve Performans

İş süreçlerinize paralel olarak, ihtiyaç duyulan süreklilik ve performans analizleri yapılır ve alt yapı ihtiyaçları belirlenir. Doğru ürün ve çözümler konumlandırılırak felaket anlarına hazır, performansı yüksek bir proje uygulanır.

Dinamik Bilgi Teknolojileri

Dinamik Bilgi Teknolojileri

Bilgi teknolojileri departmanlarının varoluş nedeni, kurumların iş birimlerini desteklemektir. Dinamik bir BT yapısı firmların rekabetçi ve proaktif olmalarını sağlar. Paflima danışmanları ile doğru çözümlere ulaşıp dinamik bir BT yapısı oluşturabilirsiniz.

Etkin Felaket Yönetimi ve Konsolidasyon

Etkin Felaket Yönetimi ve Konsolidasyon

Veri kurtarma çalışmalarının başarısı, ilk olarak çalışmayı gerçekleştiren personelin deneyimine ve sahip olduğu imkanlara bağlıdır. Veri kurtarma yazılımları, tam donanımlı uluslararası standartta bir laboratuvar, tozsuz oda (clean-room), geniş ve örneklemesi bol donör disk arşivi, "veri kurtarma" için olmazsa olmazlardır. Yeterli koşullar oluşturulmadan yapılan veri kurtarma çabaları, kayba uğramış medyayı sonu olmayan bir maceraya sürükleyebilir. kayıp verinin geri gelme ihtimalini yok edebilir. eğer hala şansı kalmışsa da sonradan yapılabilecek müdahalelerin maliyetini arttırabilir.Sunucu Çözümleri

Endüstri Standardı Sunucular

Endüstri Standardı Sunucular

HP ML ve DL Serisi Sunucular HP Blade Sunucular

İş Kritik Sunucular

İş Kritik Sunucular

HP DL980 x86 tabanlı İş Kritik Sunucular HP RX Itanium işlemcili İş Kritik Sunucular

Giriş Seviyesi Sunucular

Giriş Seviyesi Sunucular

Giriş seviyesi DAS, NAS ve SAN çözümleri

Orta Seviye Sunucular

Orta Seviye Sunucular

HP P4000 ve P6000 Serisi Storage Ürün Ailesi

Kurumsal Sunucular

Kurumsal Sunucular

HP 3Par ve P10000 Serisi Ürün Ailesi

bize ulaşın

bize ulaşın

(0544) PAFLİMA

bize ulaşın

info@paflima.com

Konsolidasyon projemiz ile yer, zaman ve elektrikten büyük tasarruf sağladık. Parokapasya'nın dinamik veri merkezini Paflima ekibi ile birlikte oluşturduk. Benim tavsiyem, karar vermeden önce mutlaka Paflima ekibi ile tanışın.
— Haşim Öner - Brisa Bridgestone Sabancı, Service Projects Development
Site Haritası

Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması:

Anahtar Kelimeler: