Cyberoam UTM iç ve dış tehditlere karşı kapsamlı güvenlik
Cyberoam Firewall
Cyberoam UTM

Cyberoam UTM İç ve Dış Tehditlere karşı kapsamlı Güvenlik

Cyberoam, UTM araçları yelpazesi, merkezi yönetim araçları, merkezi kayıt ve raporlama çözümleri, özel SSL VPN araçları ve uç nokta veri koruma çözümüyle geniş kapsamlı perimetre ve uç nokta koruması sunmaktadır.

5651 Yasal Uyumluluk

Yüksek güvenlik, Veri gizliliği ve Yasal uyumluluk

Yüksek güvenlik, Veri gizliliği ve Yasal uyumluluk

Cyberoam iView yüksek güvenlik, veri gizliliği ve yasal uyumluluk hususlarına yönelik olarak kuruluş dahilinde kapsamlı bir çözüm sunmaktadır. Coğrafi mekanlar dahilinde çoklu cihazların merkezi raporlaması vasıtasıyla merkezi yönetim üzerinde kuruluş çapında bir güvenlik sağlamaktadır.

Özgün Tasarımlar

Genişletilebilir Güvenlik Mimarisi

Cyberoam UTM araçları Güvenlik Duvarı, VPN, İzinsiz Giriş Önleme Sistemi, Anti-Virus & Anti-Spyware, Anti-Spam, Web Filtreleme, Layer 8 Görülebilirlik Kontrol, Bant Genişliği Yönetimi, Çoklu Link Yönetimi gibi çoklu güvenlik özelliklerini tek bir platform dahilinde birleştirmektedir. Çok çekirdekli işlemciler yanında Genişletilebilir Güvenlik Mimarisi geleceğe hazır güvenlik ve daha hızlı iş üretimi sunulmasını temin etmektedir.

5651 Loglama

5651 Loglama

Ağ tabanlı güvenlik çözümleri üreten Cyberoam Firewall, Bant Genişliği Yönetimi, 5651 Loglama, Anti-Virus & Anti-Spyware & Anti-Spam Intrusion Önleme Sistemi Kimlik bazlı UTM, loglama ve raporlama ynı sıra yasal mevzuat gerekliliği olan 5651'nolu yasa ile tam uyumlu bir cihazdır.

Gartner Vizyoner Şirket

Gartner Vizyoner Şirketi Cyberoam

Ağ tabanlı güvenlik çözümleri üreten Cyberoam özellikle UTM pazarında en hızlı büyüyen şirketler arasında yer almaktadır. Gartner tarafından hızla vizyoner şirket kategorisine yükseltilen Cyberoam, geliştirdiği yenilikçi teknolojilerle KOBI seviyesinden büyük kurumsallara kadar bir çok farklı müşteri segmenti için çözümler sunmaktadır.

Cyberoam's Layer 8 Technology

Cyberoam's Layer 8 Technology

Cyberoam’un patent bekleyen Layer 8 İnsan kimlik-tabanlı Güvenlik Duvarı ilkeler temelinde iş profilini ve tüm UTM özellikleri dahilinde ilke yaratımı için tek bir ara yüzü mümkün kılarak kolay yönetim ve esneklikle harmanlanan yüksek güvenlik sunmaktadır.

bize ulaşın

(0507) 925 34 26

info@paflima.com

Site Haritası

Sayfa Özeti:

Sayfa Açıklaması:

Anahtar Kelimeler: